تبلیغات

دره مرادبیک یکی از باصفاترین و زیباترین دره‌های استان همدان است که در جنوب شهر همدان قرار داردو روستایی به همین نام در غرب دره مرادبیک همدان در حدود ۲ کیلومتری دره مرادبیک دیده می‌شود که یکی از زیباترین روستاهای همدان است. دره مرادبیک همدان برخلاف سایر دره‌های الوند همچون دره گنج‌نامه که در مسیر راه‌های باستانی قرار داشته است، در منطقه بسته‌ای واقع شده که تردد در دره مرادبیک بسیار اندک بوده است و تنها راه ارتباطی، راه مالروی انتهای دره است که از طریق دره چشمه فرشه در فصول خشک سال با روستای پشت کوه که در یال غربی الوند قرار دارد، ارتباط می‌یابد.امکانات رفاهی، نزدیکی هتل سفیر همدان، شرایط مطلوب، آرامش و راحتی خیال مسافران و گردشگران، لذت بردن از دیدنی ها، تجربه های قشنگ با رزرو هتل جهانگردی همدان هنگام بازدید از جاذبه های گردشگری شهر همدان به همراه دارد.

+ نوشته شده توسط Iranhotelgasht در جمعه، ۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۸ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: همدان، هتل های همدان، رزرو هتل، گردشگری، دره مرادبیک، هتل سفیر همدان، هتل جهانگردی همدان

شیر سنگی یکی از آثار تاریخی شهر همدان است که قدمتش به دوران مادها می رسد.کارشناسان میراث فرهنگی می گویند، مجسمه شیر سنگی شهر همدان قبل از حمله مرداویج به این شهر دو عدد بوده و در منابع و کتاب های اسلامی از این مجسمه ها که دو طرف دروازه شهر همدان بود باب الاسد یاد شده. در زمان حمله دیلمیان یکی از این شیرهای سنگی به طور کامل خراب شد و دست و پای مجسمه دیگر هم شکسته شد. مجسمه های شیرسنگی همدان به دستور اسکندر به مناسبت یادبود سردار معروفش هنایشیون در دو طرف مقبره او ساخته شده بود. هم اکنون تنها مجسمه شیرسنگی در یکی از میدان های شهر همدان به همین نام و تپه ای باستانی که در گذشته گورستان دوره اشکانیان بود قرار دارد. شیر سنگیهمدان به ثبت ملی رسیده است.امکانات رفاهی، نزدیکی هتل آرین همدان، شرایط مطلوب، آرامش و راحتی خیال مسافران و گردشگران، لذت بردن از دیدنی ها، تجربه های قشنگ با رزرو هتل خاتم همدان هنگام بازدید از جاذبه های گردشگری شهر همدان به همراه دارد.

+ نوشته شده توسط Iranhotelgasht در جمعه، ۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۸ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: همدان، هتل های همدان، رزرو هتل، گردشگری، شیر سنگی، هتل آرین همدان، هتل خاتم همدان

حمام قلعه، همان‌طور که از نامش پیدا است، حمامی سنتی در همدان است. حمام قلعه در یکی از محله‌های قدیمی و اصیل شهر همدان به نام محله قاشق‌تراشان یا محله قلعه قرار، درخیابان شریعتی قرار دارد. حمام قلعه مربوط به دوره‌ی قاجاز است و مساحتی حدود ۱۵۰۰ مترمربع دارد.حمام قلعه از دو بخش سرد و گرم تشکیل شده است که ورودی هشتی-شکل دارد. بعد از عبور از هشتی، ابتدا حمام سرد و سپس حمام گرم قرار گرفته است. حمام قلعه بخش مردانه و زنانه داشته است.در سال ۱۳۸۷ خورشیدی، حمام تاریخی قلعه مورد مرمت و نوسازی قرار گرفت. بعد از آن این حمام تغییر کاربری پیدا کرد و اکنون به عنوان موزه مردم شناسی همدان، پذیرای گردشگران و علاقه‌مندان است. داخل حمام نیز سفره‌خانه سنتی راه‌اندازی شده که گروه‌های موسیقی در حمام قلعه برنامه‌های مختلفی اجرا می‌کنند.امکانات رفاهی، نزدیکی هتل گنجنامه همدان، شرایط مطلوب، آرامش و راحتی خیال مسافران و گردشگران، لذت بردن از دیدنی ها، تجربه های قشنگ با رزرو هتل امیران همدان هنگام بازدید از جاذبه های گردشگری شهر همدان به همراه دارد.

+ نوشته شده توسط Iranhotelgasht در جمعه، ۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۸ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: همدان، هتل های همدان، رزرو هتل، گردشگری، حمام قلعه، هتل گنجنامه همدان، هتل امیران همدان

برج قربان یکی از آثار تاریخی قرون هفتم یا هشتم هجری است که در شهر همدان بین چهار باغ شهید مدنی و خیابان طالقانی جنب دبیرستان ابن سینا قرار دارد. برج قربان مدفن حسن بن عطار حافظ ابو العلا همدانی و امرای سلجوقی است.درباره دلیل نامگذاری برج قربان ؛به برج قربان، گفته می‌شود که در جریان شورش افغان‌ها در دوره صفویه، برج قربان سنگرگاه فردی به اسم قربان بود. او از اهالی محل دفاع و تلاش می‌کرد شورشیان را دفع کند. به همین دلیل مسجد و بقعه به برج قربان شهرت یافت.امکانات رفاهی، نزدیکی هتل پارسیان آزادی همدان، شرایط مطلوب، آرامش و راحتی خیال مسافران و گردشگران، لذت بردن از دیدنی ها، تجربه های قشنگ با رزرو هتل پارسیان بوعلی همدان هنگام بازدید از جاذبه های گردشگری شهر همدان به همراه دارد.

+ نوشته شده توسط Iranhotelgasht در جمعه، ۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۷ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: همدان، هتل های همدان، رزرو هتل، گردشگری، برج قربان، هتل پارسیان آزادی همدان، هتل پارسیان بوعلی همدان

مجموعه تاریخی بازار همدان در محدوده خیابان‌های باباطاهر، اکباتان و شهدا قرار دارد و عمده بناهای بازار سنتی مربوط به دوره قاجاریه است. مانند بازارهای اغلب شهرهای قدیمی ایران، بازار سنتی همدان نیزسرپوشیده است. بعضی بخش‌های بازار سنتی پوششی گنبدی شکل دارد. بازار همدان به لحاظ  وجود راسته‌های مختص به اصناف مختلف معماری ویژه‌ای دارد. برخی مورخان قدمت بازار سنتی را به دوره سامانیان نسبت می‌دهند، اما اکثر بازار سنتی بازمانده از دوره قاجاریه است.امکانات رفاهی، نزدیکی هتل بابا طاهر همدان، شرایط مطلوب، آرامش و راحتی خیال مسافران و گردشگران، لذت بردن از دیدنی ها، تجربه های قشنگ با رزرو هتل پارسیان همدان هنگام بازدید از جاذبه های گردشگری شهر همدان به همراه دارد.

+ نوشته شده توسط Iranhotelgasht در جمعه، ۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۷ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: همدان، هتل های همدان، رزرو هتل، گردشگری، بازار سنتی، هتل بابا طاهر همدان، هتل پارسیان همدان

آرامگاه باباطاهر عریان، عارف، شاعر ایرانی‌تبار و دوبیتی سرای اواخر سده چهارم و اواسط سده پنجم در همدان قرار گرفته است. این آرامگاه در میدانی به نامبابا طاهر عریان در شمال همدان قرار دارد. آرامگاه بابا طاهر عریان در سال ۷۶ در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.در سطح محوطه‌ی داخلی آرامگاه، کاشی‌کاری معرق و تزئینات بسیار ظریفی به کار رفته که جلوه‌ی خاصی به قسمت‌های داخلی مزار داده است. اشعار باباطاهر با لهجه ملایری یا با لهجه‌ای از زبان لری سروده شده‌اند. در محوطه داخلی آرامگاه بابا طاهر عریان ، ۲۴ دوبیتی روی ۲۴ قطعه سنگ زیبا حک شده و در قسمت پایین اطراف محوطه داخلی مزار نصب شده است. همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۸ شب می‌توانید از آرامگاه بابا طاهر عریان بازدید کنید. در کنار آرامگاه بابا طاهر عریان ، موزه‌ی صنایع دستیاستان همدان قرار دارد که می‌توانید از آن نیز بازدید کنید.امکانات رفاهی، نزدیکی هتل همدان ، شرایط مطلوب، آرامش و راحتی خیال مسافران و گردشگران، لذت بردن از دیدنی ها، تجربه های قشنگ با رزرو هتل های همدان هنگام بازدید از جاذبه های گردشگری شهر همدان به همراه دارد.

+ نوشته شده توسط Iranhotelgasht در جمعه، ۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۷ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: همدان، هتل های همدان، رزرو هتل، گردشگری، آرامگاه بابا طاهر عریان، هتل همدان

موزه‌ی بابل» که به «گنجینه‌ی بابل» شهرت یافته است، یکی از جاذبه‌های گردشگری فرهنگی و تاریخی در شهرستان بابل است که عنوان تنها موزه‌ی مردم‌شناسی مازندران را به خود اختصاص داده است. موزه بابل مجموعهفرهنگی، فعالیت خود را به عنوان موزه‌ی باستان‌شناسی، چوب و مردم شناسی در سال ۱۳۷۵، در ساختمان شهرداری سابق که در سال ۱۳۰۷ به عنوان بلدیه شروع به کار کرده بود، آغاز کرد. پس از چهار سال در سال۱۳۸۲ و پس از تعمیر و بازسازی، عنوان تنها موزه‌ی مردم‌شناسی مازندران را به خود اختصاص داد.موزه بابل، تنها موزه‌ی مردم‌شناسی استان مازندران است.آثاری همچون صنایع دستی زنان ترکمن صحرا، پوشاک مازندران، گیلان، ترکمن و چادر شب‌بافی زنان مازندران را می‌توان در بخش مردم‌شناسی مشاهده کرد. قهوه‌خانه‌ی سنتی، داروخانه‌ی سنتی، یادمان‌های چوبی و باستان‌شناسیاز دیگر بخش‌های دایر در موزه بابل است. جالب است بدانید که در موزه بابل ، ظروف و اشیا سفالی متعلق به اواخر هزاره‌ی چهارم، سوم، دوم و اول پیش از میلاد نیز نگهداری می‌شود. اشیایی که نشان دهنده‌ی تمدن کهن مناطق شمالی کشور است.امکانات رفاهی، نزدیکی هتل های بابل، شرایط مطلوب، آرامش و راحتی خیال مسافران و گردشگران، لذت بردن از دیدنی ها، تجربه های قشنگ با رزرو هتل مرجان بابل هنگام بازدید از جاذبه های گردشگری شهر بابل به همراه دارد.

+ نوشته شده توسط Iranhotelgasht در جمعه، ۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۶ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: بابل، رزرو هتل، گردشگری، موزه، هتل های بابل، هتل مرجان بابل

تپه های باستانی به ثبت رسیده میربازار مربوط به هزاره اول قمری از آثار باستانی محسوب می شوند و تپه های باستانی میربازار آثار باستانی از قبیل ظروف گلی، تکه پاره های آجر و سفالهای منقوش کشف شده است. تپه های باستانی میربازار عبارتند از :رجب کتی ، احمد کتی ،علیجان کتی ، محمدعلی کتی  ،عبدالهکتی، چمازکتی، عیسی کتی،کتی خردمرد ، قلعه احمدکلا نام دارند که در شرق بابلسر در مسیر بابلسر به بهنمیر و در اراضی کاله عرب خیل آجرهای قالب بزرگی نظیر آجرهای دوره ساسانی کشف شده است.امکانات رفاهی، نزدیکی هتل مرضیه بابلسر، شرایط مطلوب، آرامش و راحتی خیال مسافران و گردشگران، لذت بردن از دیدنی ها، تجربه های قشنگ با رزرو هتل ساحل قناری بابلسر هنگام بازدید از جاذبه های گردشگری شهر بابلسر به همراه دارد.

+ نوشته شده توسط Iranhotelgasht در جمعه، ۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۶ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: بابلسر، هتل های بابلسر، رزرو هتل، گردشگری، تپه های باستانی میربازار، هتل مرضیه بابلسر، هتل ساحل قناری بابلسر

بابل رود از میان شهر بابلسر می گذرد. وجود رودخانه بابل رود یکی از دلایل جذابیت این شهر در میان شهرهای مازندران برای گردشگران و حتی خود مازندرانی ها است. چرا که هیچکدام از رودهای جاری در استان مازندران امکانات رفاهی مشابه بابل رود را ندارند. آرامش رودبابل رود در محل پیوستن به دریا آرامشی را به آب بخشیده و همگام با جزر و مد دریا آب بابل رود نیز دارای سطح بلندای متغیر می باشد. دو پل زیبای تاریخی نیز دو سوی شهر را به هم می پیوندند. در حال حاضر بستان های پیرامون بابل رود و اسکله های قایق ها در دو سوی بابل روددر روزهای تعطیل سال میلیونها گردشگر را به خود جذب می نماید. کرانه های بابلرود در بابلسر علاوه بر استفاده تفریح گاهی، برای ورزشهای آبی نظیر اسکی روی آب و قایقرانی در کلاسهای گوناگون نیز مناسب می باشد. امکانات رفاهی، نزدیکی هتل های بابلسر ، شرایط مطلوب، آرامش و راحتی خیال مسافران و گردشگران، لذت بردن از دیدنی ها، تجربه های قشنگ با رزرو هتل میزبان بابلسر هنگام بازدید از جاذبه های گردشگری شهر بابلسر به همراه دارد.

+ نوشته شده توسط Iranhotelgasht در جمعه، ۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۶ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: بابلسر، رزرو هتل، گردشگری، رودخانه بابل رود، هتل های بابلسر، هتل میزبان بابلسر

پارک دهکده طلایی آمل پارک داخل شهری است که در آمل قرار دارد و بزرگترین پارک مازندران است و به عنوان یکی از زیباترین بوستان‌های ایران هم نام برده می‌شود، پارک دهکده طلایی در سال ۱۳۷۲ احداث شد. وسعت پارک دهکده طلایی از پل میر بزرگ آغاز می‌شود و به پارک نارنجستان منتهی می شود. همچنین هراز (رود) از کنار پارک دهکده طلایی می‌گذرد و همچنین در نزدیکی انتهای پارک هم به پل معلق و پل دوازده چشمه می‌رسد. مسافرینی که قصد اقامت با چادر در شهر آمل را دارند پارک دهکده طلایی به دلیل امکانات و زیبایی مکانی مناسب برای آنان است.امکانات رفاهی، نزدیکی هتل های آمل ، شرایط مطلوب، آرامش و راحتی خیال مسافران و گردشگران، لذت بردن از دیدنی ها، تجربه های قشنگ با رزرو هتل شهر آمل هنگام بازدید از جاذبه های گردشگری شهر آمل به همراه دارد.

+ نوشته شده توسط Iranhotelgasht در جمعه، ۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۶ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: آمل، رزرو هتل، گردشگری، پارک دهکده طلایی، هتل های آمل، هتل شهر آمل

یکی از جاذبه های قشنگ هر شهر، به خصوص شهرهای شمالی، بازارش است. بازاری که بوی تازگی می‌دهد و همینکه واردشان می‌شوید بوی سبزی تازه و سیر و ترشی محلی بهتان میخورد. ماهی ها را از دریا تازه صید کرده اند و آورده‌اند برای فروش و همه چیز بوی تازگی و سرزندگی می‌دهد. بازار نوشهر هم چنین بازاری است. بوی ترشی و سبزی های تازه می‌دهد و قهوه خانه های قدیمی و دنجی هم در گوشه و کنار بازار نوشهر است که میتوان در آنجا کنار محلی ها نشست و یک استکان چای خورد.امکانات رفاهی، نزدیکی هتل جهانگردی چلندر ، شرایط مطلوب، آرامش و راحتی خیال مسافران و گردشگران، لذت بردن از دیدنی ها، تجربه های قشنگ با رزرو هتل شادی نوشهر هنگام بازدید از جاذبه های گردشگری شهر نوشهر به همراه دارد.

+ نوشته شده توسط Iranhotelgasht در جمعه، ۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۵ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: نوشهر، هتل های نوشهر، رزرو هتل، گردشگری، بازار، هتل جهانگردی چلندر، هتل شادی نوشهر

سد آویدر سد خاکی آویدر در فاصله ۳۰ کیلومتری شرق شهر نوشهر و در نزدیکی پارک جنگلی سی‌سنگان در استان مازندران قرار دارد. سد آویدر پشت آن دریاچه در فاصله‌ای دور از دریا و در دل کوهستان قرار دارد که این امر سبب کاهش رطوبت هوا در منطقه سد آویدر شده‌ است. سد خاکی آویدر در حقیقت متعلق به اداره آبیاری منطقه است و دریاچه پشت سد آویدر نیز جهت تامین آب مورد نیاز زمین‌های زراعتی منطقه ایجاد شده است.امکانات رفاهی، نزدیکی هتل صدف نوشهر ، شرایط مطلوب، آرامش و راحتی خیال مسافران و گردشگران، لذت بردن از دیدنی ها، تجربه های قشنگ با رزرو هتل صحرا نوشهر هنگام بازدید از جاذبه های گردشگری شهر نوشهر به همراه دارد.

+ نوشته شده توسط Iranhotelgasht در جمعه، ۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۵ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: نوشهر، هتل های نوشهر، رزرو هتل، گردشگری، سد آویدر، هتل صدف نوشهر، هتل صحرا نوشهر

پارک جنگلی سی سنگان علاوه بر جاذبه‌های گردشگری و توریستی، سیاست حفظ و حراست از گونه‌های نادر و حفاظت‌شده گیاه شمشاد را به طور جدی دنبال می‌کند. پارک جنگلی سی سنگان یک جنگل نمونه و طبیعی از جنگل‌های جلگه‌ای شمال ایران است که ترکیب و تنوع گونه‌های درختی پارک جنگلی سی سنگان جذابیت دارد. در پارک جنگلی سی سنگان جنگلی درختان بلوط با قطر بیش از دو متر و همچنین گونه‌های شمشاد و افرا دیده می‌شود و مساحت قابل توجه و در کنار دریا بودن، به آن زیبایی کم‌نظیری داده است. پارک جنگلی سی‌سنگان یکی از بهترین و با ارزش‌ترین پارک‌های جنگلی شمال کشور است که بخشی از پارک جنگلی سی سنگان ذخیره‌گاه و بخش دیگر تفرجگاه در نظر گرفته شده است.. به طور کلی محوطه پارک جنگلی سی سنگان از نظر توزیع گیاهی به سه بخش ساحلی، جنوبی و غربی تقسیم می‌شود. امکانات رفاهی، نزدیکی هتل عرش نوشهر ، شرایط مطلوب، آرامش و راحتی خیال مسافران و گردشگران، لذت بردن از دیدنی ها، تجربه های قشنگ با رزرو هتل آپادانا نوشهر هنگام بازدید از جاذبه های گردشگری شهر نوشهر به همراه دارد.

+ نوشته شده توسط Iranhotelgasht در جمعه، ۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۵ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: نوشهر، هتل های نوشهر، رزرو هتل، گردشگری، پارک جنگلی سی سنگان، هتل عرش نوشهر، هتل آپادانا نوشهر

دریاچه زیبایی در نوشهر که به تالاب ارواح نیز شهرت دارد، در ۵ کیلومتری شمال روستای چلندر از توابع نوشهر واقع است. تالاب ارواح در میان جنگل انبوه پهن‌برگ در منطقه ملا کلا قرار گرفته است. طول تالاب ارواح در حدود ۷۰۰ متر و عرض تالاب ارواح ۳۰۰ متر است. در درون تالاب ارواح درختان خشک‌شده‌ای قرار دارند که منظره جالبی ایجاد کرده‌اند.امکانات رفاهی، نزدیکی هتل نوشهر ، شرایط مطلوب، آرامش و راحتی خیال مسافران و گردشگران، لذت بردن از دیدنی ها، تجربه های قشنگ با رزرو هتل های نوشهر هنگام بازدید از جاذبه های گردشگری شهر نوشهر به همراه دارد.

+ نوشته شده توسط Iranhotelgasht در جمعه، ۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۵ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: نوشهر، رزرو هتل، گردشگری، تالاب ارواح، هتل نوشهر، هتل های نوشهر

پارکی زیبا با چشم‌اندازی منحصربه‌فرد در ۱۸ کیلومتری جاده تنکابن به جنگل دوهزار استان مازندران قرار دارد که به «پارک جنگلی چالدره» شهرت یافته است. پارک جنگلی چالدره از شمال کشور دارای مساحتی بالغ بر ۹۴ هکتار است و در نقطه‌ی اتصال دو رود دوهزار و سه‌هزار قرار گرفته است. در واقع چالدره، دره‌ای است عمیق و سرسبز که می‌توان با حضور در پارک جنگلی چالدره آرامشی وصف‌ناشدنی را تجربه کرد. به همین دلیل این پارک به چالدره شهرت یافته است. حضور انبوهی از درختان افرا و توسکا در کنار بوته‌های سرخس که در وسعت زیادی از منطقه به چشم می‌خورد و نیز کلبه‌های جنگلی با نمایی کاملا سنتی در کنار تسهیلات امروزی، بر زیبایی پارک جنگلی چالدره افزوده است.امکانات رفاهی، نزدیکی اقامتگاه بوم گردی خونه مادر جون ، شرایط مطلوب، آرامش و راحتی خیال مسافران و گردشگران، لذت بردن از دیدنی ها، تجربه های قشنگ هنگام بازدید از جاذبه های گردشگری شهر تنکابن به همراه دارد.

+ نوشته شده توسط Iranhotelgasht در جمعه، ۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۵ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: تنکابن، هتل های تنکابن، رزرو هتل، گردشگری، پارک جنگلی چالدره، اقامتگاه بوم گردی خونه مادر جون

یکی دیگر از جاذبه‌های گردشگری در شهرستان تنکابن، پلی است قدیمی که پروسه‌ی ساخت پل چشمه کیله در سال ۱۳۰۹ شمسی با طراحی مهندسین کشورهای روسیه و آلمان شروع و تا سال ۱۳۱۱ هجری شمسی به اتمام رسید. پل چشمه کیله سازهایران کهن دارای قدمتی برابر با دوران پهلویاول است و به عنوان یکی از زیباترین پل‌های تاریخی کشور و نمادی از شهرستان تنکابن شناخته می‌شود. پل چشمه کیله قدیمی، در تاریخ ۲۵ اسفند ۱۳۷۹ به ثبت ملی رسیده است. پل چشمه کیله اثری که دارای طولی بالغ بر ۱۱۲ متر، عرضی حدود ۷ متر و ارتفاعی نزدیک به ۵ متر است و امروزه به یکی از جاذبه‌های تاریخی شهرستان تنکابن تبدیل شده است.امکانات رفاهی، نزدیکی  با رزرو هتل چالدره تنکابن ، شرایط مطلوب، آرامش و راحتی خیال مسافران و گردشگران، لذت بردن از دیدنی ها، تجربه های قشنگ با رزرو هتل وستا تنکابن هنگام بازدید از جاذبه های گردشگری شهر تنکابن به همراه دارد.

+ نوشته شده توسط Iranhotelgasht در جمعه، ۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۴ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: تنکابن، هتل های تنکابن، رزرو هتل، گردشگری، پل چشمه کیله، رزرو هتل چالدره تنکابن، هتل وستا تنکابن

آب و هوای تنکابن بسیار خنک است. دمای هوای تنکابن در خنک‌ترین موقع در تابستان به ۲۱ درجه و در گرمترین زمان به ۳۲ درجه سانتی گراد می‌رسد و یکی از خوش آب و هواترین قسمت‌های آن جنگل دو هزار است. جنگل های دو هزار در جنوب تنکابن همه جذابیت ها را یکجا دارد و اگر بخواهید جاذبه های گردشگری تنکابن را بگردید، باید اول بروید جنگل دو هزار و بعد از آنجا، دیدن جاهای دیگر را در برنامه قرار دهید. جنگل دو هزار که از شهسوار شروع می‌شود، یکی از جنگل های معروف نه تنها شمال، که سراسر ایران است. حتما برایتان جالب است که بدانید چرا اسمش دو هزار است؟ دو هزار  به خاطر ارتفاع دو هزار متری از سطح دریا به این نام خوانده می‌شود. جدا از جاده بسیار باصفای دو هزار هم این جنگل را به دره سرسبز، جلگه های پرآب و دشت‌ها و چمنزارهایش می‌شناسند و بسیاری نیز به شوق و ذوق تماشای دریا از بالای جنگل‌ها که بسیار حیرت‌انگیز است به دو هزار می‌روند. تصویر دریا  از بالا در کیلومتر ۴ بیشتر از هرچیز خودنمایی می‌کند.رودخانه دو هزار نیز که از ارتفاعات الموت قزوین و تخت سلیمان سرچشمه می‌گیرد از حاشیه این روستا می‌گذرد و تماشایی ‌ترش می‌کند.امکانات رفاهی، نزدیکی هتل های تنکابن ، شرایط مطلوب، آرامش و راحتی خیال مسافران و گردشگران، لذت بردن از دیدنی ها، تجربه های قشنگ با رزرو هتل چالدره تنکابن هنگام بازدید از جاذبه های گردشگری شهر تنکابن به همراه دارد.

+ نوشته شده توسط Iranhotelgasht در جمعه، ۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۴ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: تنکابن، رزرو هتل، گردشگری، جنگل دوهزار، هتل های تنکابن، هتل چالدره تنکابن

پارکی با وسعت ۷۰هکتار که در سال ۱۳۴۴ جهت جلوگیری از انهدام جنگل و بازسازی پارک جنگلی شهید زارع با کاج های تهران و زربین جنگلکاری شد. منظره پارک بسیار دیدنی و چشم نواز است. پارک جنگلی شهید زارع مناسب گذراندن یک روز زیبا همراه با خانواده در دل طبیعت است. همچنین به خاطر امکاناتی که دارد بسیاری از مسافرانی که قصد اقامت در چادر را دارند پارک جنگلی شهید زارع را انتخاب می کنند. امکانات پارک: جاده مناسب، سرویس بهداشتی، نمازخانه، آب آشامیدنی، مواد غذایی و … می باشد.امکانات رفاهی، نزدیکی هتل بادله ساری ، شرایط مطلوب، آرامش و راحتی خیال مسافران و گردشگران، لذت بردن از دیدنی ها، تجربه های قشنگ هنگام بازدید از جاذبه های گردشگری شهر ساری به همراه دارد.

+ نوشته شده توسط Iranhotelgasht در جمعه، ۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۴ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: ساری، هتل های ساری، رزرو هتل، گردشگری، پارک جنگلی شهید زارع، هتل بادله ساری

عمارتی زیبا و با ابهت که داری دو عمارت مسکونی متعلق به دوره قاجار و پهلوی است. در حال حاضر خانه فاضلی‌ها دارای کاربری خاصی نیست و بازدید برای عموم آزاد است. عمارت فاضلی همانگونه که از نام آن مشخص است متعلق به خاندان فاضلی ها بوده است. صاحب عمارت فاضلی با توجه به پرس و جوهای انجام شده معلم بوده ولی از معمار بنا هیچ اطلاعاتی موجود نیست.امکانات رفاهی، نزدیکی هتل سالار دره ساری ، شرایط مطلوب، آرامش و راحتی خیال مسافران و گردشگران، لذت بردن از دیدنی ها، تجربه های قشنگ با رزرو هتل سالاردره هنگام بازدید از جاذبه های گردشگری شهر ساری به همراه دارد.

+ نوشته شده توسط Iranhotelgasht در جمعه، ۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۴ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: ساری، هتل های ساری، رزرو هتل، گردشگری، عمارت فاضلی، هتل سالار دره ساری، هتل سالاردره

میدانی بزرگ در مرکز شهر ساری است که اگر به این شهر سفر کنید حتما از کنارمیدان ساعت عبور خواهید کرد. میدان ساعت دارای برجی است که یک ساعت عقربه ای با صدای زنگ ناقوس است که پس از هر تغییر ساعت به تعداد رقم های ساعت به صدا در میاید. نیمه شب ها ساعت ۱۲ بار با صدای بلند ناقوس زنگ می خورد و صدای آن در شهر می پیچید که موجب شد در سال ۱۳۸۰ صدای آن را قطع کنند. برج ساعت در سال ۱۳۰۹ شمسی توسط محمد علی حمیدی و میدان در سال ۱۳۵۵ ساخته شده است.امکانات رفاهی، نزدیکی هتل های ساری ، شرایط مطلوب، آرامش و راحتی خیال مسافران و گردشگران، لذت بردن از دیدنی ها، تجربه های قشنگ با رزرو هتل سالار دره هنگام بازدید از جاذبه های گردشگری شهر ساری به همراه دارد.

+ نوشته شده توسط Iranhotelgasht در جمعه، ۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۴ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: ساری، رزرو هتل، گردشگری، میدان ساعت، هتل های ساری، هتل سالار دره

پارک ملت بهشهر یا باغ‌شاه یا باغ چهلستون اشرف بهترین نقطه برای فرار از شلوغی شهر، رفع خستگی و قدم زدن است. با بازدید از باغ چهلستون اشرف با یک تیر دو نشان می‌زنید و علاوه بر بازدید از فضای سبز باغ، از عمارتی تاریخی که درباغ چهلستون اشرف قرار گرفته است نیز دیدن خواهید کرد.امکانات رفاهی، نزدیکی هتل های بهشهر ، شرایط مطلوب، آرامش و راحتی خیال مسافران و گردشگران، لذت بردن از دیدنی ها، تجربه های قشنگ با رزرو هتل مروارید صدرا بهشهر هنگام بازدید از جاذبه های گردشگری شهر بهشهر به همراه دارد.

+ نوشته شده توسط Iranhotelgasht در جمعه، ۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۳ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: بهشهر، رزرو هتل، گردشگری، باغ چهلستون اشرف، هتل های بهشهر، هتل مروارید صدرا بهشهر

شهرستان نور در گذشته با نام سالده یکی از شهرک‌های شهرستان تاریخی آمل بوده‌است. در جدیدترین کشفیات باستان شناسی در شهرنور آثاری از دوره اشکانیان پیدا شده‌است. شهرستان نور در غرب استان مازندران واقع شده‌است و مرکز آن شهر نور است. نور یکی از قدیمی‌ترین نواحی شهرنشین طبرستان  بوده که به گواهی تاریخ، رستمدار نام داشته‌است.امکانات رفاهی، نزدیکی هتل های نور ، شرایط مطلوب، آرامش و راحتی خیال مسافران و گردشگران، لذت بردن از دیدنی ها، تجربه های قشنگ با رزرو هتل نگین نور هنگام بازدید از جاذبه های گردشگری شهر نور به همراه دارد.

+ نوشته شده توسط Iranhotelgasht در جمعه، ۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۳ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: نور، رزرو هتل، گردشگری، شهر زیبای نور، هتل های نور، هتل نگین نور

آبشار آب پری در فاصله ۵ کیلومتری شهر نور، در نزدیکی شهر رویان واقع شده است. در آبشار آب پری درختان با فاصله کم از یکدیگر قرار دارند و بیشتر مناطق بکر و دست‌نخورده مانده است. آبشار آب پری همسایه کجور و یوش است. آبشار آب پری در کناره جاده قرار گرفته است. آبشار آب پری ، شباهت چندانی به آبشار ندارد زیرا قسمتی از سنگ‌های کوه در اثر رانش زمین در شیب تند کوه جمع شده‌اند و آب کمی از لابه‌لای این سنگ‌ها در جریان است. اختلاف درجه حرارت این ناحیه با هوای شهر رویان تقریبا ۱۰ درجه سانتی‌گراد است. درختان جنگلی در مناطق کم‌ارتفاع‌تر و درختان کاج در نقاط بلندتر دیده می‌شوند.امکانات رفاهی، نزدیکی هتل نارنجستان ، شرایط مطلوب، آرامش و راحتی خیال مسافران و گردشگران، لذت بردن از دیدنی ها، تجربه های قشنگ با رزرو هتل نارنجستان نور هنگام بازدید از جاذبه های گردشگری شهر نور به همراه دارد.

+ نوشته شده توسط Iranhotelgasht در جمعه، ۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۳ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: نور، هتل های نور، رزرو هتل، گردشگری، آبشار آب پری، هتل نارنجستان، هتل نارنجستان نور

دریاچه آزادمون محمودآباد یکی از جاذبه ها و مکان های طبیعی و زیبای این شهر بوده که در روستای آزادمون و در فاصله ۳ کیلومتری از محمودآباد واقع شده است.دریاچه آزادمون که از زیبایی و چشم انداز خیره کننده ای برخوردار است، یکی از مکان های پر مخاطب محمودآباد بشمار آمده و همه روزه مسافران و گردشگران بسیاری برای بهره مندی از زیبایی های این موهبت خدادادی، به دریاچه آزادمون سفر می کنند.امکانات رفاهی، نزدیکی هتل آپارتمان دریا محمود آباد ، شرایط مطلوب، آرامش و راحتی خیال مسافران و گردشگران، لذت بردن از دیدنی ها، تجربه های قشنگ هنگام بازدید از جاذبه های گردشگری شهر محمود آبادبه همراه دارد.

+ نوشته شده توسط Iranhotelgasht در جمعه، ۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۲ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: محمود آباد، هتل های محمود آباد، رزرو هتل، گردشگری، دریاچه آزادمون، هتل آپارتمان دریا محمود آباد

محمودآباد یکی از شهر های ساحلی ایران که به دلیل مجاورت با آب های نیلگون دریای خزر، یکی از پر مخاطب ترین و گردشگر پذیرترین شهرهای ایران بشمار می آید.نزدیکی و همجواری با دریا، یکی از دلایل اصلی سفر گردشگران به شهر محمودآباد بوده و از این موضوع می توان به عنوان مهمترین و با ارزش ترین جاذبه گردشگری این شهر یاد کرد.امکانات رفاهی، نزدیکی هتل مروارید خزر ، شرایط مطلوب، آرامش و راحتی خیال مسافران و گردشگران، لذت بردن از دیدنی ها، تجربه های قشنگ با رزرو هتل ماهان محمودآباد هنگام بازدید از جاذبه های گردشگری شهر محمود آبادبه همراه دارد.

+ نوشته شده توسط Iranhotelgasht در جمعه، ۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۲ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: محمود آباد، هتل های محمود آباد، رزرو هتل، گردشگری، ساحل زیبا، هتل مروارید خزر، هتل ماهان محمودآباد

تله کابین رامسر که در مجتمع رفاهی تفریحی شهر سبز رامسر در 5 کیلومتری غرب رامسر  از جاذبه های توریستی رامسر است. تله کابین رامسر در فاصله ۱۰ دقیقه از رامسر به سمت چابکسر از مبدا ساحل تا بر فراز کوه ایلمیلی امتداد یافته است و دارای محیطی جذاب می باشد که با توجه به وجود پیست کارتینگ، مراکز خرید، کافی شاپ و مراکز تفریحی، شهربازی، هتل و… محیطی شاد و کامل را رقم زده است.امکانات رفاهی، نزدیکی هتل نیستان رامسر ، شرایط مطلوب، آرامش و راحتی خیال مسافران و گردشگران، لذت بردن از دیدنی ها، تجربه های قشنگ با رزرو هتل باروژ رامسر هنگام بازدید از جاذبه های گردشگری شهر رامسربه همراه دارد.

+ نوشته شده توسط Iranhotelgasht در جمعه، ۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۲ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: رامسر، هتل های رامسر، رزرو هتل، گردشگری، تله کابین، هتل نیستان رامسر، هتل باروژ رامسر

موزه کاخ مرمر رامسر در محل کاخ سلطنتی رامسر قرار دارد که علاوه بر اشیایی که به نمایش گذارده شده، ساختمان کاخ نیز دیدنی است. موزه کاخ مرمر رامسر در دوران پهلوی در سال 1316 خورشیدی در میان باغی بزرگ با شیوه معماری اروپایی و توسط معماران آلمانی ساخته شده است. سنگ‌های مرمر سفید رنگ در تزیینات خارج بنا، ستون‌ها و مجسمه حیوانات به کار رفته و به موزه کاخ مرمر رامسر جلوه‌ای ویژه بخشیده است.امکانات رفاهی، نزدیکی هتل اشک رامسر ، شرایط مطلوب، آرامش و راحتی خیال مسافران و گردشگران، لذت بردن از دیدنی ها، تجربه های قشنگ با رزرو هتل لیان رامسر هنگام بازدید از جاذبه های گردشگری شهر رامسربه همراه دارد.

+ نوشته شده توسط Iranhotelgasht در جمعه، ۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۲ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: رامسر، هتل های رامسر، رزرو هتل، گردشگری، کاخ مرمر، هتل اشک رامسر، هتل لیان رامسر

قلعه مارکوه مربوط به دوران‌های تاریخی پس از اسلام است و در شهرستان رامسر، شهر کتالم، مسیر جاده تلارسر واقع شده. نام قلعه مارکوه رامسر برگرفته از کوهی است که بر روی آن قرار دارد. در مورد نام قلعه مارکوه رامسر نیز نظرهای گوناگونی وجود دارد. برای مثال عده ای وجود مار در این کوه را علت نامگذاری قلعه مارکوه میدانند که البته با توجه به اینکه در گویش محلی استفاده از کلمه فارسی "مار" رایج نبوده، احتمال این علت نامگذاری را بسیار کم می کند. در تعاریف مردم محلی به تونلی درون قلعه مارکوه اشاره می شود که انتهای قلعه مارکوه به روستای نیاسته که در پایین مارکوه قرار دارد ختم میشده و در گذشته سربازان برای خروج یا ورود اضطراری ازآن استفاده می کردند که البته با تحقیقات انجام شده مشخص شده که این امر صحت نداشته و چاله ی موجود در قلعه به دلیل عدم دسترسی مستقیم قلعه به آب، کاربرد سردآب داشته و تونل نیست. امکانات رفاهی، نزدیکی هتل بام رامسر ، شرایط مطلوب، آرامش و راحتی خیال مسافران و گردشگران، لذت بردن از دیدنی ها، تجربه های قشنگ با رزرو هتل کوثر رامسر هنگام بازدید از جاذبه های گردشگری شهر رامسربه همراه دارد.

+ نوشته شده توسط Iranhotelgasht در جمعه، ۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۱ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: رامسر، هتل های رامسر، رزرو هتل، گردشگری، قلعه مارکوه، هتل بام رامسر، هتل کوثر رامسر

شهرستان رامسر با مناظر زیبا و جاذبه‌های منحصر به فرد طبیعی، یکی از مناطق برتر کشور در گردشگری طبیعی است و سالانه پذیرای مسافران و گردشگران کثیری میباشد.آب وهوای رامسر در تابستان گرم و مرطوب و در زمستان سرد است وجود کمترین فاصله بین کوه و دریا در سرتاسر کرانه دریای خزر، آب‌گرم‌های معدنی، بوستان‌های جنگلی، آبشارها، غارها، چشمه‌ها، فرهنگ بومی غنی، صنایع دستی متنوع، صدها مرکز اقامتی و پذیرایی و تفریحی شهر رامسر را به عنوان قطب مهم گردشگری در کشور و جهان مطرح کرده است. از جمله مناطق دیدنی شهر رامسر ،  آب‌های گرم معدنی، بوستان جنگلی صفارود، دهستان جواهرده، قلعه ماردکوه، کاخ موزه و... می‌باشد.رامسر را عروس شهرهای ایران لقب داده‌اند.امکانات رفاهی، نزدیکی هتل پارسیان رامسر ، شرایط مطلوب، آرامش و راحتی خیال مسافران و گردشگران، لذت بردن از دیدنی ها، تجربه های قشنگ با رزرو هتل بام سبز رامسر هنگام بازدید از جاذبه های گردشگری شهر رامسربه همراه دارد.

+ نوشته شده توسط Iranhotelgasht در جمعه، ۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۱ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: رامسر، هتل های رامسر، رزرو هتل، گردشگری، شهر رامسر، هتل پارسیان رامسر، هتل بام سبز رامسر

روستای جواهرده رامسر در ارتفاعات 2000 متری البرز که معروف ترین کوه های روستای جواهر ده عبارت اند از، سرخ تله (بخش شرقی قله سماموس) واژکٰ سه براره رژه(رجه). مرتفع ترین این قله ها، قله سرخ تله است. لپاسر با چشمه های معروف و درمانی آن و سماموس و مقبره شاه یحیی کیایی بر چکاد قله سماموس با یخچال های دایمی از جاهای دیدنی و جذابروستای جواهر ده است. رودخانه های بالادست روستای جواهر ده رامسر با آبشارهای زیبا، پارک جنگلی وسیعی در میان دره که در کنار رود صفارود جای دارد و رودخانه ای با آب معدنی گازدار از جاذبه های گردشگری به شمار می رود.امکانات رفاهی، نزدیکی هتل های رامسر ، شرایط مطلوب، آرامش و راحتی خیال مسافران و گردشگران، لذت بردن از دیدنی ها، تجربه های قشنگ با رزرو هتل پارسیان آزادی رامسر هنگام بازدید از جاذبه های گردشگری شهر رامسربه همراه دارد.

+ نوشته شده توسط Iranhotelgasht در جمعه، ۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۱ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: رامسر، هتل های رامسر، رزرو هتل، گردشگری، روستای جواهر ده، هتل پارسیان آزادی رامسر